O nas

CO ROBIMY?


Świadczymy kompleksowe usługi w obszarze bankowości inwestycyjnej oraz doradztwa biznesowego wspierając średnie i duże firmy w budowaniu ich wartości na rynku polskim i zagranicznym.

Realizujemy transakcje sprzedaży i przejęć przedsiębiorstw oraz doradzamy w zakresie corporate finance. Pozyskujemy kapitał poprzez emisje akcji i obligacji na rynku prywatnym i publicznym – GPW, NewConnect, Catalyst. Pomagamy zwiększać skuteczność biznesową firm. Doradzamy przy formułowaniu i wdrażaniu strategii oraz zarządzaniu zmianami w firmach.

NAVIGATOR CAPITAL GROUP W LICZBACH


Przez 12 lat swojego istnienia przeprowadziliśmy ponad 100 transakcji, o łącznej wartości znacznie przekraczającej 2,2 mld PLN. Na wynik ten składa się ponad 40 transakcji fuzji i przejęć przedsiębiorstw, ponad 20 emisji akcji (IPO i SPO) na rynkach regulowanym GPW oraz ASO NewConnect, oraz ponad 40 emisji obligacji korporacyjnych.

Nasz zespół liczący  30 osób umożliwia kompleksową obsługę wielu procesów w tym samym czasie.

Według rankingu MERGERMARKET po zakończeniu 2015 r. Navigator Capital plasuje się na trzecim miejscu w Polsce pod względem liczby przeprowadzonych transakcji M&A.

 

 

 

 

NASZE ATUTY


Nasze przewagi

.

MIĘDZYNARODOWY ZASIĘG


Dzięki współpracy z firmami zrzeszonymi w międzynarodowej sieci Pandion Partners jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom dostęp do rynków Europy Środkowo-Wschodniej, Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Brazylii, Argentyny, Indii oraz Chin.

.

Pandion_map

Członkowie zespołu Navigator Capital Group zdobywali doświadczenie w czołowych międzynarodowych bankach inwestycyjnych i firmach doradczych.

Zespół

Rafał Tuzimek
Partner Zarządzający Navigator Capital Group oraz Prezes Zarządu Navigator Capital S.A.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa finansowego
i strategicznego – m.in. doradzał przy wprowadzaniu spółek na giełdę papierów wartościowych (IPO), fuzjach spółek giełdowych, przy transakcjach przejęć na rynku niepublicznym oraz prywatyzacjach, kierował kompleksowymi programami restrukturyzacyjnymi w wielu sektorach.

Pracował w Domu Inwestycyjnym Ipopema S.A. na stanowisku Dyrektora ds. Transakcji Kapitałowych, a także w Credit Lyonnais i Arthur Andersen. Doradzał m.in. takim klientom jak: Aplisens, Koelner, Wielton, Colian, PKM Duda, Pamapol, Erbud, Unibep, Unimil, ZPM Mróz, PT Dystrybucja, MPM.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i IESE Business School – University of Navarra. Doktoryzował się w 2000 roku w Szkole Głównej Handlowej, gdzie prowadzi wykłady i szkolenia w zakresie corporate finance. W 2014 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego.

Członek Rad Nadzorczych spółek notowanych na GPW.

FUZJE I PRZEJĘCIA

Jan Kospin
Dyrektor Departamentu fuzji i przejęć w Navigator Capital Group, a także Członek Zarządu Navigator Capital Advisory Sp. z o.o.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji transakcji fuzji i przejęć, restrukturyzacji przedsiębiorstw i doradztwa finansowego. Doradzał m.in. w takich transakcjach jak przejęcie przez Wielton S.A. francuskiego Fruehauf SAS oraz włoskiej Compagnia Italiana Rimorchi, przejęcie przez Advent International giełdowego EKO Holding S.A. i nabycie przez Bridgepoint spółki Dr Gerard od francuskiego Groupe Poult. Posiada bogate doświadczenie transakcyjne m.in. w branży FMCG, handlu detalicznego i produkcyjnej.

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (specjalizacja: Finanse i Strategie Przedsiębiorstw). Od początku swojej kariery związany z Navigator Capital Group.

Karol Szykowny, CFA
Dyrektor Departamentu fuzji i przejęć w Navigator Capital Group, a także Członek Zarządu Navigator Capital Advisory Sp. z o.o.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji transakcji fuzji i przejęć, oraz doradztwa finansowego zdobywane w polskim oddziale KBC Securities N.V (Departament Corporate Finance) oraz KPMG.

Uczestniczył w transakcjach z wielu sektorów gospodarki, m.in. branży spożywczej, produkcyjnej, handlu detalicznego, transportu, budownictwa, zarządzania nieruchomościami oraz rekreacyjnej.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (Finanse i rachunkowość, specjalizacja: Bankowość inwestycyjna) oraz Prywatnej Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie (Ekonomia, specjalizacja: Inżynieria finansowa). Członek CFA Society Poland.

EMISJE AKCJI

Dariusz Tenderenda
Dyrektor Departamentu emisji akcji w Navigator Capital Group, a także Członek Zarządu Domu Maklerskiego Navigator S.A.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe na rynku kapitałowym, które zdobywał w mCorporate Finance (mBank), w Millennium Domu Maklerskim oraz w BIG Finance (Millenium TFI).

Przeprowadzał publiczne (IPO/SPO) i prywatne oferty akcji, obligacji zamiennych, w tym m.in. 24 oferty akcji / obligacji o łącznej wartości 3 184 mln PLN (Lokum Deweloper, APS Energia, InfoSCAN, Pamapol, Mieszko, Aplisens, Quercus TFI, Erbud, Energomontaż Północ, Novitus, Grupa Lotos, Unimil, Koelner, Hutmen, Redan), przejęcia odwrotne / fuzje spółek giełdowych (Jupiter-KCI, Unimil-Condomi, ZM Sokołów-Koło, Polifarb Cieszyn-Wrocław) i transakcje M&A oraz procesy prywatyzacji. Ukończył MBA University of Minnesota, Szkołę Główną Handlową oraz studia podyplomowe z bankowości w Szkole Głównej Handlowej. Członek Rad Nadzorczych i spółek notowanych na GPW.

Bartosz Krzesiak
Dyrektor Departamentu emisji akcji w Navigator Capital Group

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe na rynku kapitałowym. Doradzał m.in. w takich projektach jak IPO – oferta publiczna akcji i wprowadzenie do obrotu na GPW – Lokum Deweloper S.A., APS Energia S.A., SPO – wtórna oferta publiczna i wprowadzenie akcji Pamapol S.A. do obrotu na GPW, transakcja przejęcia przez KCI S.A. spółki Jupiter S.A. (przejęcie odwrotne dwóch spółek publicznych), private placement i wprowadzenie akcji do obrotu na NewConnect – Movie Games S.A., Medinice S.A., Gremi Media S.A., APS Energia S.A., Blirt S.A., Hydrapres S.A.

Doświadczenie na rynku kapitałowym zdobywał m.in. w Deutsche Banku w dziale Polish Strategic Corporates oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Finanse i Bankowość). Prowadzi szkolenia z zakresu obowiązków informacyjnych spółek giełdowych oraz funkcjonowania rynków kapitałowych. Certyfikowany Doradca w ASO. Członek Rady Autoryzowanych Doradców (komitet doradczy Zarządu GPW ds. rozwoju alternatywnego systemu obrotu).

EMISJE OBLIGACJI

Krzysztof Dziubiński, CFA
Dyrektor Departamentu emisji obligacji w Navigator Capital Group oraz Członek Zarządu w Domu Maklerskim Navigator S.A.

Uczestniczył w ponad 100 emisjach obligacji o łącznej wartości ponad 1,2 mld zł. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku kapitałowym zdobywane w: NWAI Dom Maklerski, AIP Seed Capital, Tar Heel Capital i Dom Maklerski PKO BP. Z rynkiem obligacji korporacyjnych związany od początku istnienia Catalyst. Uczestniczył również w przygotowaniu 7 spółek do IPO i przeprowadzeniu emisji ich akcji.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (Finanse i rachunkowość) oraz Akademii Leona Koźmińskiego (Prawo). Posiadacz licencji maklera papierów wartościowych nr 2193, CFA Charterholder, Certyfikowany Doradca w ASO.

Mateusz Mucha
Dyrektor Departamentu emisji obligacji w Navigator Capital Group oraz Wiceprezes Zarządu Navigator Debt Advisory Sp. z o.o.

Uczestniczył w ponad 80 projektach obligacyjnych o łącznej wartości przekraczającej 1 mld zł. Doradzał zarówno spółkom publicznym notowanym na rynku regulowanym GPW oraz NewConnect, jak i polskim oraz zagranicznym spółkom niepublicznym. Doświadczenie na rynku kapitałowym zdobywał m.in. w NWAI Domu Maklerskim.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (kierunek: Finanse i rachunkowość), uczestnik wymiany studenckiej na uczelni International School of Management Dortmund. Posiadacz licencji maklera papierów wartościowych nr 2640, Certyfikowany Doradca w ASO.

BUSINESS CONSULTING

Jakub Vogtt
Doradca biznesowy, Prezes Zarządu w Navigator Business Consulting Sp. z o.o.

Menedżer z certyfikatem PMI PMP, posiadający blisko dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu i nadzorowaniu zmian biznesowych w przedsiębiorstwach branż infrastrukturalnych (np. Telekomunikacja Polska, Poczta Polska, PGNiG, PKP Cargo) i instytucjach sektora publicznego (UKE, UTK, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Komisja Europejska).

W latach 1997-2009 związany z Arthur Andersen, Andersen Business Consulting i Deloitte, gdzie realizował projekty dla podmiotów z branż infrastrukturalnych, początkowo jako konsultant, w ostatnim okresie jako dyrektor grupy Telekomunikacja-Media-Technologie oraz Sektor Publiczny.

W latach 2010 – 2011 Partner Zarządzający działem usług konsultingowych w Accreo Taxand S.A.  Od 2012 do 2013 jako Partner w Carrywater Group S.A. odpowiadał za uruchomienie inicjatyw biznesowych w formie ventures oraz zarządzał zespołem świadczącym usługi doradztwa strategicznego i biznesowego.

Dyrektor Biura Planowania i Analiz Finansowych w PKP CARGO S.A. (2014), a następnie Doradca Zarządu ds. wdrożenia strategii biznesowej w PGNiG Supply & Trading GmbH (2015), odpowiadający za operacjonalizację strategii biznesowej, projekty wdrożeniowe i plan komunikacji zewnętrznej spółki.

Absolwent Zarządzania i Marketing II (dawniej Master of Business Administration) w Szkole Głównej Handlowej. Członek Association for Project Management.

Grzegorz Sencio
Doradca biznesowy, Partner w Navigator Business Consulting Sp. z o.o.

Menedżer z certyfikatami PMI PMP, CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) oraz CPP (Certified Pricing Professional), posiadający kilkanaście lat doświadczenia w zarządzaniu i nadzorowaniu zmian biznesowych
w przedsiębiorstwach branż produkcyjno-usługowych w Polsce i innych krajach Europy (np. Pamapol, Libet, Rovese, PWPW, PKP Intecity, Konsalnet, PKO BP, Poczta Polska, PGE, Dalkia, T-Mobile, Polkomtel, Netia, Emitel, Ukrtelekom, Akomex, Moto-Profil) i instytucjach sektora sportowego (PZPS, PLPS, ZPRP, Totalizator, PKOl, European Gaming & Betting Association).

W latach 2003-2016 pracował w Andersen Business Consulting i Deloitte, gdzie realizowane projekty pozwoliły na zdobycie bogatego i praktycznego doświadczenia w analizie strategicznej, tworzeniu biznes planów, optymalizacji procesów biznesowych, podnoszeniu efektywności procesów sprzedażowych i okołosprzedażowych.

Posiada wysokie umiejętności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne pozwalające na efektywny kontakt osobami na wszystkich szczeblach organizacji oraz z zewnętrznymi partnerami biznesowymi.

Absolwent Wydziału Telekomunikacji Politechniki Łódzkiej oraz Danmarks Tekniske Universitet w Kopenhadze.

Kariera

Stale poszukujemy młodych, zdolnych i ambitnych profesjonalistów, którzy chcieliby dołączyć do zespołu Grupy Navigator Capital. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Departament Fuzji i Przejęć

Starszy Analityk

Starszy Analityk

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres pracy:

 • Osoba zatrudniona na stanowisku Starszego Analityka będzie brała udział w projektach doradczych w zakresie fuzji i przejęć, opracowania modeli finansowych i wycen przedsiębiorstw, pozyskiwania kapitału, restrukturyzacji i innych
 • Zadaniem Starszego Analityka będzie wsparcie zespołu projektowego m. in. poprzez samodzielne tworzenie modeli finansowych, sporządzanie wycen, przygotowywanie marketingowych dokumentów transakcyjnych, raportów oraz innych analiz i prezentacji pod nadzorem Managerów oraz koordynacja pracy Analityków.

Oczekiwania:

 • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w firmach doradczych, konsultingowych lub instytucjach finansowych
 • doświadczenie w projektach doradczych z branż: TMT, FinTech, e-commerce, rozwiązania mobilne, marketplace, saas, Internet of Things
 • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
 • samodzielność i dobra organizacja pracy

Dodatkowe atuty:

 • znajomość drugiego języka obcego
 • rozpoczęte podnoszenie kwalifikacji: CFA, licencja doradcy inwestycyjnego lub licencja maklera papierów wartościowych
 • znajomość VBA

Oferujemy:

 • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie doradczej zbudowanej przez zespół doświadczonych ekspertów
 • udział w pasjonujących projektach z obszaru bankowości inwestycyjnej
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego
 • pracę w młodym i doświadczonym zespole
 • elastyczne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres kariera@navigatorcapital.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

“Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Navigator Capital Advisory sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

„Ponadto wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych następującym podmiotom: Navigator Capital S.A., Dom Maklerski Navigator S.A., Navigator Debt Advisory sp. z o.o., Navigator Business Consulting sp. z o.o., Navigator Business Consulting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. i przetwarzanie przez te podmioty moich danych dla potrzeb prowadzonych przez nie rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Analityk

Analityk

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres pracy:

 • Osoba zatrudniona na stanowisku Analityka będzie brała udział w projektach doradczych w zakresie fuzji i przejęć, opracowania modeli finansowych i wycen przedsiębiorstw, pozyskiwania kapitału, restrukturyzacji i innych
 • Zadaniem Analityka będzie wsparcie zespołu projektowego m. in. przy tworzeniu modeli finansowych, sporządzanie wycen, przygotowywanie marketingowych dokumentów transakcyjnych, raportów oraz innych analiz i prezentacji

Oczekiwania:

 • status studenta (preferowane studia II stopnia, kierunki ekonomiczne)
 • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 • znajomość zasad rachunkowości
 • zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
 • samodzielność i dobra organizacja pracy

Dodatkowe atuty:

 • doświadczenie zawodowe w pracy w firmach doradczych, konsultingowych lub instytucjach finansowych
 • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu analiz finansowo-ekonomicznych przedsiębiorstw
 • doświadczenie w sporządzaniu projekcji i modeli finansowych
 • doświadczenie w projektach doradczych z branż: TMT, FinTech, e-commerce, rozwiązania mobilne, marketplace, saas, Internet of Things
 • znajomość drugiego języka obcego
 • rozpoczęte podnoszenie kwalifikacji: CFA, licencja doradcy inwestycyjnego lub licencja maklera papierów wartościowych

Oferujemy:

 • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie doradczej zbudowanej przez zespół doświadczonych ekspertów
 • udział w pasjonujących projektach z obszaru bankowości inwestycyjnej
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego
 • pracę w młodym i doświadczonym zespole
 • elastyczne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres kariera@navigatorcapital.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

“Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Navigator Capital Advisory sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

„Ponadto wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych następującym podmiotom: Navigator Capital S.A., Dom Maklerski Navigator S.A., Navigator Debt Advisory sp. z o.o., Navigator Business Consulting sp. z o.o., Navigator Business Consulting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. i przetwarzanie przez te podmioty moich danych dla potrzeb prowadzonych przez nie rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Departament Obligacji

Analityk w Departamencie Obligacji

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres pracy:

 • aktywny udział w pozyskiwaniu finansowania dłużnego, w tym w emisjach obligacji korporacyjnych oraz pozyskiwaniu i strukturyzacji finansowania bankowego
 • sporządzanie analiz kredytowych spółek
 • przygotowywanie projekcji finansowych/modeli na potrzeby realizowanych transakcji
 • przygotowywanie raportów analitycznych dotyczących określonych spółek/branży

Oczekiwania:

 • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku analitycznym
 • doświadczenie w sporządzaniu analiz kredytowych przedsiębiorstw
 • rozbudowane umiejętności sporządzania analiz rynkowych
 • znajomość rynku finansowego w Polsce
 • zorientowanie na rozwój zawodowy w obszarze finansowania dłużnego
 • gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
 • dobra znajomość języka angielskiego
 • udział w programie CFA i posiadanie licencji maklera lub doradcy inwestycyjnego będą dodatkowymi atutami

Oferujemy:

 • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • dużą samodzielność przy wykonywaniu obowiązków
 • praca w pełnym wymiarze godzin
 • udział w interesujących projektach
 • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
 • pakiet MultiSport

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: obligacje@debtadvisory.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

“Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Navigator Debt Advisory Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

„Ponadto wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych następującym podmiotom: Navigator Capital S.A., Dom Maklerski Navigator S.A., Navigator Capital Advisory sp. z o.o., Navigator Business Consulting sp. z o.o., Navigator Business Consulting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. i przetwarzanie przez te podmioty moich danych dla potrzeb prowadzonych przez nie rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Departament Business Consulting

Konsultant / Analityk

Navigator Business Consulting wchodzi w skład Grupy Navigator Capital, która wraz z Domem Maklerskim Navigator S.A. oraz  innymi spółkami Grupy, realizuje również transakcje sprzedaży i przejęć przedsiębiorstw oraz pozyskiwania kapitału poprzez emisje akcji i obligacji.

Navigator Business Consulting jest polską firmą świadczącą profesjonalne usługi doradcze i szkoleniowe, które wspierają klientów w budowie zdrowych firm o wysokiej skuteczności oraz konkurencyjności działania. Zespół Navigator Business Consulting tworzą doświadczeni profesjonaliści i praktycy biznesu, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie kierując polskimi i zagranicznymi firmami oraz rozwijając kompetencje w zakresie skutecznej organizacji, zarządzania i przywództwa. Nasza wiedza i praktyczne kompetencje eksperckie koncentrują się w obszarach: przywództwa i zarządzania; opracowania skutecznych strategii biznesowych; doskonalenia procesów sprzedażowych; planowania i prowadzenia sukcesji właścicielskich i zarządczych; operacyjnej i kulturowej integracji firm po transakcjach fuzji i przejęć; usprawniania procesów biznesowych; zarządzania zmianami oraz projektami. Pracujemy z klientami w modelu doradczym, szkoleniowym, warsztatowym i coachingowo-mentoringowym.

Obecnie do naszego rozwijającego się zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konsultant / Analityk

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres pracy:

 • Osoba zatrudniona na stanowisku Konsultanta będzie brała udział w projektach doradczych w zakresie budowy strategii i funkcjonowania organizacji, opracowania i wdrażania programów poprawy efektywności, badania potencjału rynku oraz analiz konkurencji.
 • Zadaniem Konsultanta będzie realizacja projektów doradczych z zakresu analiz strategicznych i operacyjnych, udział w wypracowywaniu, wspólnie z Klientem rozwiązań, pozwalających na optymalizację procesów klienta z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi oraz ich stały rozwój.

Oczekiwania:

 • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowej firmie konsultingowej w obszarze doradztwa operacyjnego, strategicznego, analiz biznesowych lub analogiczne doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej lub handlowej
 • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: zarządzanie, organizacja, finanse i rachunkowość, ekonomia)
 • Mile widziane ukończone studia MBA
 • Bardzo dobra znajomość MS Office
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
 • Doświadczenie z zakresu zarządzania organizacją, zarządzania finansami, komunikacją
 • Umiejętności analityczne, znajomość narzędzi analitycznych
 • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientem
 • Mile widziane doświadczenie zawodowe zagraniczne

Oferujemy:

 • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie doradczej
 • Dużą samodzielność i współpracę z rozwijającymi się klientami lokalnymi
 • Udział w ciekawych projektach doradczych
 • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
 • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@navigatorbc.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

“Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Navigator Business Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

„Ponadto wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych następującym podmiotom: Navigator Capital S.A., Dom Maklerski Navigator S.A., Navigator Capital Advisory sp. z o.o., Navigator Debt Advisory Sp. z o.o., Navigator Business Consulting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. i przetwarzanie przez te podmioty moich danych dla potrzeb prowadzonych przez nie rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Manager / Senior Consultant

Navigator Business Consulting wchodzi w skład Grupy Navigator Capital, która wraz z Domem Maklerskim Navigator S.A. oraz  innymi spółkami Grupy, realizuje również transakcje sprzedaży i przejęć przedsiębiorstw oraz pozyskiwania kapitału poprzez emisje akcji i obligacji.

Navigator Business Consulting jest polską firmą świadczącą profesjonalne usługi doradcze i szkoleniowe, które wspierają klientów w budowie zdrowych firm o wysokiej skuteczności oraz konkurencyjności działania. Zespół Navigator Business Consulting tworzą doświadczeni profesjonaliści i praktycy biznesu, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie kierując polskimi i zagranicznymi firmami oraz rozwijając kompetencje w zakresie skutecznej organizacji, zarządzania i przywództwa. Nasza wiedza i praktyczne kompetencje eksperckie koncentrują się w obszarach: przywództwa i zarządzania; opracowania skutecznych strategii biznesowych; doskonalenia procesów sprzedażowych; planowania i prowadzenia sukcesji właścicielskich i zarządczych; operacyjnej i kulturowej integracji firm po transakcjach fuzji i przejęć; usprawniania procesów biznesowych; zarządzania zmianami oraz projektami. Pracujemy z klientami w modelu doradczym, szkoleniowym, warsztatowym i coachingowo-mentoringowym.

Obecnie do naszego rozwijającego się zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Manager / Senior Consultant

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres pracy:

 • Osoba zatrudniona na stanowisku Menedżera lub Starszego Konsultanta będzie brała udział i/lub kierowała projektami doradczymi, szkoleniowymi, warsztatowymi i analitycznymi w zakresie budowy strategii i funkcjonowania firm, opracowywania i wdrażania programów zwiększania efektywności ich działania.
 • Do zadań Menedżera lub/i Starszego Konsultanta będzie należało też pozyskiwanie i realizacja projektów doradczych, szkoleniowych i warsztatowych oraz opracowywanie, wspólnie z Klientem końcowych rozwiązań.

Oczekiwania:

 • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowej firmie konsultingowej w obszarze doradztwa strategicznego, operacyjnego i analiz biznesowych na stanowisku konsultanta lub menedżera
 • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie, organizacja, finanse i rachunkowość, ekonomia)
 • Ukończone studia MBA (jako dodatkowy atut)
 • Bardzo dobra znajomość MS Office
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
 • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów biznesowych, sesji strategicznych z udziałem zarządów
 • Umiejętności i doświadczenie w przeprowadzaniu procesów ofertowania
 • Planowanie i odpowiedzialność za budżety projektowe
 • Doświadczenie w opracowaniu biznes planów dla rozwijających się firm
 • Doświadczenie w zarządzaniu pracą konsultantów
 • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientem
 • Zainteresowanie rozwojem biznesu poprzez aktywność sprzedażową
 • Zainteresowanie wspieraniem rozwoju przedsiębiorstw

Oferujemy:

 • Pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie doradczej zbudowanej przez zespół ekspertów i praktyków biznesu
 • Dużą samodzielność i współpracę z rozwijającymi się klientami lokalnymi
 • Udział w ciekawych projektach doradczych
 • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego, łącznie z awansem na stanowisko partnera
 • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@navigatorbc.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

“Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Navigator Business Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

„Ponadto wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych następującym podmiotom: Navigator Capital S.A., Dom Maklerski Navigator S.A., Navigator Capital Advisory sp. z o.o., Navigator Debt Advisory Sp. z o.o., Navigator Business Consulting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. i przetwarzanie przez te podmioty moich danych dla potrzeb prowadzonych przez nie rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pozostałe

Prawnik / in-house lawyer w Domu Maklerskim Navigator SA

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres pracy:

 • Wsparcie aspektów prawnych w procesach ewidencji i rejestracji papierów wartościowych
 • Udział w procesach emisji papierów wartościowych, w tym przygotowywanie / weryfikacja dokumentów emisyjnych
 • Przygotowywanie dokumentacji pod transakcje na papierach wartościowych
 • Sporządzanie i opiniowanie umów gospodarczych
 • Udział w tworzeniu regulacji wewnętrznych
 • Wsparcie komórki compliance

Wymagania:

 • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w kancelarii lub jako in-house
 • Wiedza z zakresu prawa spółek handlowych oraz prawa papierów wartościowych
 • Doświadczenie w obsłudze korporacyjnej spółek
 • Wykształcenie wyższe prawnicze
 • Komunikatywność, dokładność, zaangażowanie
 • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
 • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

 • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • Dużą samodzielność przy wykonywaniu obowiązków
 • Praca w pełnym wymiarze godzin
 • Udział w rozwojowych projektach
 • Pakiet MultiSport

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@navigatorcapital.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

“Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dom Maklerski Navigator S.A. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

„Ponadto wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych następującym podmiotom: Navigator Capital S.A., Navigator Capital Advisory sp. z o.o., Navigator Debt Advisory sp. z o.o., Navigator Business Consulting sp. z o.o., Navigator Business Consulting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. i przetwarzanie przez te podmioty moich danych dla potrzeb prowadzonych przez nie rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kontakt

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu uzyskania szerszych informacji na temat naszych usług.TAK, wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, stanowiących imię i nazwisko, adres e-mail, nazwa firmy, numer telefonu kontaktowego, przez spółki z Grupy Navigator Capital. W skład spółek z Grupy Navigator Capital wchodzą następujące spółki: Navigator Capital S.A. (KRS: 0000380467), Dom Maklerski Navigator S.A. (KRS: 0000274307) Navigator Debt Advisory sp. z o.o. (KRS: 0000500417), Navigator Capital Advisory Sp. z o.o. (KRS: 0000572258), Navigator Business Consulting sp. z o.o. (KRS: 0000567548), Navigator Business Consulting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (KRS: 0000582556) („Administrator”), w celu nawiązania kontaktu w związku z przesłaną przeze mnie wiadomością za pośrednictwem formularza zawartego na stronie internetowej. Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne i w dowolnym momencie przysługuje prawo do jej wycofania. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano dotychczas, czyli na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem. W przypadku niewyrażenia zgody lub jej cofnięcia, Administrator nie będzie przetwarzał danych osobowych, w ramach wyżej wymienionych celów. Jednocześnie zapewniamy, że będziemy wykonywać w pełni uprawnienia, w tym do żądania dostępu do danych osobowych, ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także uprawnienie do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Dane przechowywane będą wyłącznie do realizacji celów objętych niniejszą zgodą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Administratora w celu marketingowym, który obejmuje przekazywanie, wyświetlanie lub przesyłanie informacji handlowych na podany przeze mnie adres e-mail oraz bezpośredni kontakt na podany numer telefonu. Inspektorem ochrony danych w Domu Maklerskim Navigator S.A. jest Pani Małgorzata Grudzińska (kontakt: iod@navigatorcapital.pl, +48 22 630 83 33, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa).
Więcej
Procedura załatwiania skarg klientów na działalność Domu Maklerskiego Navigator S.A.